Całkiem nowe informacje dotyczące popularnej aktorki, Anny Przybylskiej, której nie ma już pośród nas właśnie pojawiły się w sieci. Krystyna Przybylska szczerze o odczuciach po obejrzeniu filmu o córce, Ani. To naprawdę wzruszające słowa - każdy powinien je przeczytać.

Anna Przybylska to postać, której zarówno fani, jak i media nigdy nie zapomną. Piękna i utalentowana aktorka, która przegrała walkę z nowotworem w roku 2014 pozostawiła po sobie wiele ról, a filmy w których grała zawsze są chętnie oglądane przez Polaków.

Prywatnie aktorka była związana z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona oraz Jasia.

Kiedy w mediach pojawiła się informacja o śmierci młodej aktorki nikt nie mógł w to uwierzyć, a rodzina długo opłakiwała kobietę. Po ośmiu latach nakręcono film o życiu Anny Przybylskiej.

Mama Anny Przybylskiej szczerze o wrażeniach po obejrzeniu filmu

Krystyna Przybylska wyznała, że po obejrzeniu filmu miała wrażenie, że jej córka nadal żyje i niedługo, po powrocie do domu spotka ją. Wspomniała też o tym, jak śmierć żony znosił sam Jarosław Bieniuk.

- Tam jest cała Ania moja ukochana szalona Ania: uśmiechnięta, życzliwa dla ludzi i rodziny. Po jej odejściu wiele razy widziałam, jak wyciągał z szafy jej szal czy torebkę i wąchał. Gdy to widziałam, pękało mi serce. Na pewno także wiele przeżył, bardzo za nią tęsknił. - wyznała.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “ŻYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ