Całkiem nowe informacje dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że planowana od wielu miesięcy wyprawa księżnej Kate oraz jej męża, księcia Williama do Stanów Zjednoczonych może zostać zakłócona przez pozostałych członków rodziny. Mowa o Meghan Markle i księciu Harry’m. Koniecznie przeczytaj, o co tu chodzi!

Nie od dziś wiadomo, że brytyjska rodzina królewska lubi zaskakiwać społeczność na całym świecie. Od wielu lat pozostają na tak zwanym świeczniku, czyli w kręgu zainteresowania mediów oraz fanów przez liczne kontrowersje i zaskakujące zwroty akcji oraz wypływające na światło dzienne raz po raz nowe, skrywane latami fakty.

Ponadto, zaostrzający się konflikt między członkami rodziny tylko spiętrza rosnące rodziną zainteresowanie. O co chodzi tym razem?

Księżna Kate obawia się o swoją podróż do Stanów Zjednoczonych!

Książę William i księżna Kate pod koniec roku wybierają się do USA - jednym z powodów jest konieczność odebrania nagrody “The Earthshot Prize” przez Williama.

Okazuje się, że właśnie w tym czasie Harry zaplanował publikację pamiętnika, który ma nie ukazywać rodziny królewskiej w dobrym świetle. Mogą tym samym zepsuć pobyt Williama i Meghan w USA.

- Zespół marketingowy Harry'ego powie, że to kwestia świąt Bożego Narodzenia, ale wydaje się, że może tu być ukryta intencja. - mówi informator.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “ŻYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ