Gdy mój syn przyszedł na świat, nie mogłem powstrzymać łez radości. Byłem dumny z tego, że w końcu poczułem się gotów na to, aby zostać ojcem.

Pojawienie się dziecka jednak mocno zmieniło zachowanie mojej żony wobec mnie, która nie chciała mnie dopuszczać do maleństwa. Z czasem zdałem sobie sprawę, że żona nie chce mieć ze mną nic wspólnego.

Opuściła mnie żona, a po latach odwrócił się ode mnie syn

Nie myliłem się, gdyż porzuciła mnie i odeszła wraz z synkiem, gdy ten skończył pierwszy rok życia. Rzadko widywałem Piotrusia, gdyż często wyjeżdżałem w delegację za granicę. Jedyny kontakt, jaki miałem z dawno rodziną to przelewy bankowe w ramach opłaty alimentów.

Ożeniłem się ponownie, gdy mój syn miał 29 lat i któregoś dnia oznajmił mi, że będzie się żenił. Byłem bardzo z niego dumny, gdyż dotarło do mnie wówczas to, że jest on już dorosłym mężczyzną. Nie mogłem jednak pomóc mu finansowo w organizacji ślubu i wesela, gdyż prowadzona przeze mnie firma ledwo wiązała koniec z końcem, a ja miałem nową rodzinę na utrzymaniu.

Uroczystość ślubna i weselna były dla mnie prawdziwym poniżaniem, gdyż nowi teściowie mojego syna sfinansowali praktycznie wszystko, zaprosili mnie, patrząc na mnie z góry, podczas wesela nie ukrywali swojej wyższości nade mną. Wyszedłem z sali weselnej przed oczepinami.

Mój syn odciął się ode mnie na kilka długich lat i zaczął się ze mną kontaktować dopiero wtedy, gdy zostałem dziadkiem. Okazało się, że wspaniali teściowie, których tak bardzo chwalił mój syn, byli despotyczni i chcieli o wszystkim decydować, co w pewnym momencie zaczęło przeszkadzać mojemu synowi, który chciał żyć i wychowywać swoje dziecko według własnych zasad.

Nadszedł czas, że przestały się liczyć drogie prezenty i wspólne luksusowe wycieczki zagraniczne, a na wartości zyskała moja życzliwość i uczciwość. Odzyskałem syna i w końcu mogłem lepiej poznać synową.

O tym się mówi: Kolejny projekt ustawy stworzony przez rząd. Dotyczy ogrzewania. Co jest w projekcie

Zerknij tutaj: Żora Korolyov to nieodżałowana strata w świecie show-biznesu. Jak dziś wygląda jego miejsce ostatniego spoczynku