Wszelkie doniesienia na temat stanu zdrowia Lecha Wałęsy wciąż docierają do sympatyków wręcz z pierwszej ręki, gdyż były prezydent na bieżąco informuje swoich zwolenników o postępach w leczeniu.

Lech Wałęsa czuje się znacznie lepiej

Wiemy również na bieżąco, co aktualnie mu dolega, gdzie spędza wolny czas, a także jakie ma najbliższe plany. Polityk nie ukrywa również, jakie kurorty odwiedza, a także, w których uzdrowiskach, jakich zażywa zabiegów.

Wiemy także z jego własnych doniesień na mediach społecznościowych, co jada w różnych porach dnia, jak wygląda w basenie bez koszulki, a także ile miał podłączonych rurek i kroplówek podczas ostatniej hospitalizacji.

Szef jego biura poinformował ostatnio, że były prezydent przeszedł badania, które są w miarę dobre - Pan prezydent jest po kroplówkach, po tlenie, po antybiotykach i po badaniach, wyniki są w miarę dobre. Jest szansa, że będzie dobrze i jeszcze w tym tygodniu wyjdzie ze szpitala. Pan prezydent jest przemęczony, zmęczony, ale to wiadomo, że tak bywa.

Przyczyną hospitalizacji byłego prezydenta było zasłabnięcie

Teraz media podają, że Lech Wałęsa czuje się znacznie lepiej, aktualnie jest po podaniu kroplówek z lekarstwami innymi antybiotykami. Przypomnijmy, że polityk zaniepokoił swoich sympatyków zdjęciami na wózku inwalidzkim, a także fotografią wykonaną w szpitalnej sali. Na zdjęciu możemy zobaczyć smutnego polityka leżącego w szpitalnym łóżku.

Wczoraj, 11 sierpnia pokazało się zdjęcie bardziej radosnego polityka podczas odwiedzin wielu osób przy jego łóżku szpitalnym. Aktualne doniesienia medialne na temat prezydenta są optymistyczne.

Życzymy zdrowia.

O tym się mówi: Wiadomo, co dalej z Lechem Wałęsą. Wieści o zdrowiu byłego prezydenta prosto ze szpitalnej sali

Zerknij: Dobra wiadomość dla seniorów opłacających abonament RTV. Większa grupa osób zwolnionych z opłaty. O kogo chodzi