Jacek Łągwa pomimo wielkiego sukcesu jaki odniósł z zespołem Ich Troje, nie jest zadowolony ze swojej sytuacji.

Portal „Pomponik” podaje, że kompozytor od wielu lat boryka się ze sporym problemem i jest z tego powodu dosyć rozżalony.

W cieniu zespołu i Wiśniewskiego

Na przełomie tysiącleci w Polsce zespół Ich Troje bił rekordy popularności i zarabiał ogromne pieniądze. Jego członkowie szybko dorobili się fortuny i niestety równie szybko ją roztrwonili.

Stało się tak przede wszystkim w przypadkach Michał Wiśniewskiego i Jacka Łągwy, który musiał w pewnym momencie ogłosić nawet bankructwo. Nie pomogła mu też skomplikowana relacja rodzinna.

Teraz okazuje się, że kompozytor ma żal jak potoczyła się jego kariera. Muzyk miał większe aspiracje i ambicje, zostały one jednak zablokowane przez jego silne powiazanie z zespołem i Michałem Wiśniewskim.

„Jestem bardzo mocno postrzegany przez pryzmat Michała Wiśniewskiego, co kilkukrotnie odbiło się na mnie przy próbie robienia czegoś solowo” – ujawnia Jacek Łągwa.

Muzyk dodał też, że jest to dla niego smutna sytuacja ale nie pozostaje mu nic innego jak się pogodzić z tym rozczarowaniem.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Jedna z tajemnic Ewy Bilan-Stoch wyszła na jaw. Żona polskiego mistrza pokazała czym się zajmuje na co dzień. Czy Kamil Stoch wkrótce do niej dołączy

Jak informował portal „życie.news”: Zamieszanie w Internecie przez ręcznik z Janem Pawłem II. Wśród użytkowników sieci rozkręciła się gorąca dyskusja. Wiele osób jest bardzo oburzonych

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Antek Królikowski już nie ukrywa się z czułościami wobec nowej partnerki. Najnowsze zdjęcia aktora mówią wszystko. Musi być niesamowicie zakochany

Sprawdź również ten artykuł: Dominika Gwit podzieliła się z fanami radosną nowiną. "Czekaliśmy na to od wielu lat". Wielbiciele aktorki przesyłają gratulacje