Jak podaje portal "Pomponik", Dominika Gwit już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka wspólnie ze swoim mężem Wojciechem Danuszewskim postanowili podzielić się swoją radością razem z fanami. Pod postem zaroiło się od gratulacji dla przyszłych rodziców.

Dominika Gwit zostanie mamą!

Dominika Gwit ma ogromną rzeszę fanów, którzy cenią ją nie tylko za talent aktorski, ale także za ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Aktorka spełnia się zarówno zawodowo, jak i prywatnie, jakie szęśliwa żona. Jużniebawem Dominika będzie mogła spełnić się także w roli mamy, co było jej ogromnym marzeniem.

Dominika Gwit podzieliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Zamieściła zdjęcie, na którym jej mąż trzyma czule rękę na jej brzuchu. W dłoni Dominiki Gwit możemy zobaczyć zdjęcia USG rozwijającego się pod jej sercem maluszka. W komentarzu do zdjęcia aktorka napisała:

"Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni". Dodała, że ich modlitwy wreszcie zostały wysłuchane i już za kilka miesięcy ich rodzina się powiększy.

Aktorka zapewniła, że ona i jej maleństwo są pod dobrą opieką ze strony lekarzy. Aktorka i jej ukochany nie mogą się już doczekać, kiedy wreszcie będą we troje.

Informacja o ciąży bardzo ucieszzyła sympatyków Dominiki Gwit. "To jest najlepsza wiadomość tego ranka" - napisała jedna z internautek. "Ale fantastycznie!!!!" - dodała inna. Nie brakło również zapewnień, że przed małżonkami piękny czas.

My też przyłączamy się do gratulacji! Życzymy przyszłej mamie i jej maleństwu dużo zdrowia!

To też może cię zainteresować: Katarzyna Sokołowska przyłapana na spacerze z dzieckiem. Uwagę zwraca kosztowny wózek. To prawdziwy luksus

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ten test pozwoli Ci dowiedzieć się, jak silna jest Twoja energia. Warto wiedzieć, aby się udoskonalić

O tym się mówi: Jedna z tajemnic Ewy Bilan-Stoch wyszła na jaw. Żona polskiego mistrza pokazała czym się zajmuje na co dzień. Czy Kamil Stoch wkrótce do niej dołączy