W lipcu tego roku jurorka Top Model, po raz pierwszy została mamą. Jej późne macierzyństwo odbiło się w mediach szerokim echem, jednak kobieta od początku ciąży była pewna swych sił witalnych i nie pomyliła się.

Wózek Iwo Lwa za "rozsądną" cenę?

Jest dumną mamą Iwo Lwa, którego sprowadziła na świat z życiowym partnerem Arturem Koziejem. Dumni rodzice nie zapychają wprawdzie mediów społecznościowych mnóstwem zdjęć z maleńkim synkiem, jednak co pewien czas internauci znajdują na Instagramie relacje pokazującą nowe realia pary.

Media obiegło zdjęcie opublikowane przez Katarzynę Sokołowską wykonane podczas spaceru z synkiem. Uwagę internautów i tabloidów zwrócił wózek, w którym zagościł Iwo Lew. Klasyka vintage połączona z nowoczesnością w kolorze stalowej szarości robi wrażenie.

źródło: Instagram/Katarzyna Sokołowska

Plotek postanowił przeprowadzić inwigilację prezentowanego przez jurorkę modelu wózka dziecięcego.

Jak się okazuje, celebrytka przeznaczyła na brykę syna niecałe 4000 zł, co według tabloidu nie jest wysoką kwotą, gdy porówna się ceny wózków prezentowanych przez inne celebrytki, które potrafiły wydać na wózki swoich dzieci nawet 20 000 zł.

Tematyka dziecięca jest lukratywnym interesem dla producentów akcesoriów dla noworodków, niemowląt i starszych dzieciaczków, gdyż mama i tata muszą zaopatrzyć się w niezbędne produkty potrzebne do opieki nad dzieckiem.

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. Napełniłam lodówkę jedzeniem, przychodzę, ale już jest pusta. To, kto ją opróżnił bardzo mnie wkurza

O tym się mówi: Coroczny podatek od posiadania psa ulega zmianie. Właściciele futrzaków mocno się zdenerwują

Nie przegap tego: Michał Wiśniewski szczerze o miłości, związkach i swoim charakterze. To podejście do tematu dokładnie wyjaśnia dlaczego żenił się już pięć razy