Długo zmagała się z nadmiarami po ciąży i urodzeniu dzieci, jednak wykonała kawał dobrej roboty i w końcu wróciła do poprzedniej formy. Tabloidy miały wówczas używanie na długie tygodnie, a sama aktorka mogła chwalić się rewelacyjną kondycją i figurą.

Synowie Anety Zając mają ponad jedenaście lat. Jak wyglądają?

Jej instagramowy profil usiany jest zarówno zdjęciami z planu filmowego, jak i z prywatnego życia, które wiedzie bez życiowych zakrętów w postaci kolejnych partnerów i ukochanych. Synów wychowuje samotnie, a kariera 40-letniej Anety Zając mknie do przodu niczym motorówka.

Aktorka pięknieje z każdym sezonem seriali, w których się pojawia, a jej synowie Robert i Michał, których ma z dawnym odtwórcą roli Pawła w "Pierwszej Miłości", Mikołajem Krawczykiem, mają obecnie ponad jedenaście lat.

Jak bardzo bliźniacy wyrośli? Oj, aż trudno uwierzyć, że za jakiś czas będą mieć po dwanaście lat, w na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Anetę Zając widać, że z chłopców wyrastają prawdziwi herosi!

Podczas wypoczynku na Mazurach, dumna mama sfotografowała synów na tle zachodzącego słońca. Drewniany pomost rewelacyjnie komponuje się z sączącym się ciepłym blaskiem zachodzącego słońca - Najpiękniejsze zachody słońca 🧡 #mazurycudnatury - napisała w opisie zdjęcia.

Co o tym sądzicie? Gdzie można Waszym zdaniem zobaczyć najpiękniejsze zachody i wschody słońca?

O tym się mówi: Duchowny tłumaczy tajniki spowiedzi z grzechów ciężkich. Co jest konieczne podczas tego sakramentu

Zerknij tutaj: Już za niecałe trzydzieści lat te miasta mogą znaleźć się pod wodą. Naukowcy ostrzegają przez zmianami klimatycznymi. To ostatni moment by coś zrobić