Jasnowidz z Człuchowa kolejny już raz został zapytany o prognozę pogody na najbliższą zimę i nie rozczarował zainteresowanych, chociaż sam niewiele obecnie mógł zobaczyć w swojej wizji.

Zaskakujące doniesienia o najbliższej zimie. Sam Krzysztof Jackowski nie jest pewien, jak będzie w 100%

Niestety, dalekosiężne przewidywanie, w przypadku pogody może być trudne, jednak jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów podjął wyzwanie i postanowił ujawnić to, co zobaczył w wizji dotyczącej zbliżającej się zimy.

Jak donosi Pomponik, nawet Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie odważył się prognozować zimy, która zapoczątkuje rok 2023, czyli pogody w styczniu i lutym. Natomiast wiadomo już, jak się nastawić na zimę do grudnia tego roku.

Niestety, miłośnicy białego puchu i najpiękniejszych na świecie mroźnych wzorów na szkle będą rozczarowani. Zimowej aury nie będzie, natomiast zagości deszcz i chlapa. Na domiar złego, nocą spodziewać się możemy przymrozków, które zmrożą to, co w ciągu dnia będzie mokrym błotkiem, więc będzie ślisko o poranku.

Krzysztof Jackowski stwierdził, że tegoroczna zima do grudnia 2022 włącznie będzie krótka i mało zimowa - Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022 - poinformował jasnowidz z Człuchowa, któremu nie sposób odmówić trafności przepowiedni.

O tym się mówi: Luksusy i ekskluzywne wyprawy. Tak żyje Patrycja Tuchlińska z prawie 50 lat starszym miliarderem

Zerknij: Przepowiednia wróżki Aidy na obecny miesiąc powala na kolana. Zdaniem wróżbitki zaczął się bardzo intensywny czas dla świata. Za nami ważne zdarzenie