27-letnia modelka Patrycja Tuchlińska wydała nawet na świat syna miliardera Józefa Wojciechowskiego. Maleństwo niedługo skończy pierwszy rok życia i będzie coraz bardziej świadom, w jakiej rodzinie się urodził i ile ma jeszcze rodzeństwa z innymi "ciociami".

Jak mieszka Patrycja Tuchlińska? Niewyobrażalne wręcz luksusy

27-latka nie ukrywa obrzydliwie kosztownego stylu życia, które wiedzie u boku Józefa Wojciechowskiego. Spotykają się od 2018 roku, a owocem ich relacji jest ich pierwszy wspólny maluszek.

Niewyobrażalnie drogie stroje, luksusowe wnętrza willi Patrycji Tuchlińskiej i jej ukochanego robią ogromne wrażenie.

W ogrodzie przechadzają się pawie, a jeśli zechcą znaleźć się natychmiast w Paryżu - nie ma problemu, gdyż posiadają własne lądowisko dla helikopterów. Ogromne przestrzenie z luksusowym wyposażeniem dają wrażenie, jakby zdjęcia były robione w ogromnym pałacu dostosowanym do współczesnych wymagań.

Ponadto gdy tylko zechcą poprzebywać wśród pięknych i egzotycznych ptaków, wystarczy udać się w ich przypadku do własnej, prywatnej ptaszarni, a jeśli zapragną popływać w basenie lub pograć w tenisa, także nie będzie najmniejszych przeszkód. Z takim majątkiem, jedynie zdrowie i wyobraźnia mogą człowieka ograniczać.

Co o tym sądzicie? Czy para będzie zmuszona zbierać chrust na zimę i deszczówkę, aby zaoszczędzić?

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński przyłapany na cmentarzu. Uczcił pamięć ważnej osoby. O kogo chodzi

Zerknij tutaj: Przepowiednia wróżki Aidy na obecny miesiąc powala na kolana. Zdaniem wróżbitki zaczął się bardzo intensywny czas dla świata. Za nami ważne zdarzenie