Joanna Opozda ostatnimi czasy miała ogromnego pecha w relacjach z bliskimi. Nic zatem dziwnego, że tabloidy miały używanie i nie pozostawiały suchej nitki to na ojcu Joanny, to na jej mężu, który niebawem będzie miał status byłego.

Joanna Opozda poprosiła o pomoc internautów. Reakcja wzrusza do łez

Nie dość, że "paparuchy" deptały im po piętach podczas ślubu i wesela, to jeszcze długo potem para nie mogła zaznać spokoju i prywatności. Przypomnijmy jednak, że podczas gdy Joanna Opozda była w ciąży, o której losy bardzo się bała, Antoni Królikowski bujał się na morzu z ekipą telewizyjną i grupą innych celebrytów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Potem gdy jego syn Vincent przyszedł na świat, Polska usłyszała o rozstaniu małżonków, co wstrząsnęło opinią publiczną. Choć aktorka została bez męża w trudnych chwilach połogu i problemów zdrowotnych maleństwa, miała ona ogromne wsparcie w rodzinie, która zaopiekowała się samotną matką i jej synkiem.

Z czasem aktorka wstała z kolan i nabyła własne cztery ściany i rozpoczęła nowy rozdział swojego życia. Gdzieś tam w tle wciąż przewija się Antoni Królikowski, który w końcu jest ojcem Vincenta, jednak Joanna i Vincent radzą sobie świetnie bez niego na co dzień.

Teraz zatroskana mama opublikowała prośbę o pomoc skierowaną do fanów. Chodzi o cierpiącego przez ząbkowanie Vincenta, gdyż znane jej dostępne na rynku środki już zawiodły, a ona kolejną noc ma nieprzespaną - Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają - apelowała zmartwiona Joanna.

Odzew był spory i skuteczny, a aktorka przekonała się, ile mam obserwuje jej profil. Jedna z wielu rad okazała się strzałem w dziesiątkę, a polecony środek pomógł w końcu chłopczykowi zasnąć spokojnie.

O tym się mówi: Naturalne sposoby na sprzątanie w łazience. Wsyp je do muszli klozetowej i ciesz się efektami

Zerknij tutaj: Przepowiednia wróżki Aidy na obecny miesiąc powala na kolana. Zdaniem wróżbitki zaczął się bardzo intensywny czas dla świata. Za nami ważne zdarzenie