Z racji tego, że są one ulubioną przekąską wielu Polek i Polaków, internauci podchwycili post na Instagramie i Facebooku, ciesząc oko ujrzanymi zdjęciami. Sportowiec nie ukrywa, że przygotowane przez niego ogórki małosolne szybko znikają i świetnie pasują do rodzinnego grilla jako pyszny dodatek.

Adam Małysz zdradził tajemnicę swych ogórków małosolnych. Podał pełen przepis

Internauci zapragnęli otrzymać przepis na przekąskę, którą przygotowuje swoim bliskim sam mistrz polskiej skoczni narciarskiej Adam Małysz. W sekcji z komentarzami posypały się pytania i gorące prośby o przepis, w związku z czym, skoczek poinstruował w komentarzu, gdzie ów przepis można znaleźć.

Okazuje się, że pojawił się na InstaStories i na facebookowym profilu Adama Małysza. Pełen przepis wraz z opisem przygotowania jest obecnie dostępny na Facebooku i na łamach wielu portali plotkarskich.

Jak czytamy w podanym przepisie, najlepsze ogórki na przekąskę a'la Adam Małysz muszą być jak najmniejsze się da. Ponadto, sportowiec nie określił rodzaju soli użytej w przepisie, więc można mniemać, że używa zwykłej, kuchennej soli do ogórków małosolnych.

Ogórki małosolne. Składniki podane przez Adama Małysza: 3 kg jak najmniejszych ogórków, 3 łyżki soli koper włoski czosnek cały (częściowo pokrojony, a częściowo obrany na ząbki), chrzan papryczka chili (jeśli ktoś lubi ostrzejsze - pokroić i dodać) - widnieje w treści posta. Opis także ukazał się pod spodem.

Co o tym sądzicie? Wypróbujecie przepis sportowca?

O tym się mówi: Są najnowsze wieści o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czy ich romantyczne drogi się rozeszły

Zerknij tutaj: Znana aktorka przeżyła niezwykle trudne chwile. Katarzyna Chrzanowska mówi, jak wygląda jej życie po śpiączce

Nie przegap tego: Napisał ją sam św. Jan Paweł II. "Modlitwa o uwolnienie świata od wszelkiego zła" związana z Trzecią Tajemnicą Fatimską