Wszelkie podania dotyczące Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej wskazują na to, że choć Matka Boska prosiła o jej ujawnienie, św. Jan Paweł II tego nie zrobił. Inne podania także owiewają sekretem treść trzeciej, najbardziej przerażającej tajemnicy przekazanej dzieciom w Fatimie.

Jan Paweł II drżał o przyszłość rodzaju ludzkiego. Znał Trzecią Tajemnicę Fatimską. Czy treść Jego modlitwy do niej nawiązuje?

Podczas swojego pontyfikatu, Jan Paweł II wciąż nawoływał do miłości i pokoju, którego tak naprawdę rodzaj ludzki nigdy nie zaznał w ciągłości dziejów. Treść modlitwy autorstwa św. pamięci Karola Wojtyły wskazuje na to, że mocno przeraziła go treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej.

Ujawnić ją miała siostra Łucja, którą później uciszono i zastąpiono kobietą, która prawdopodobnie miała podawać się za Łucję, która nie bała się krytykowania zwierzchników kościelnych, bo to właśnie było wolą Boga. Mówiła o wojnie atomowej, upadku moralności, zniszczeniu, śmierci i zgubie, a także o tym, że Polska stanie się potęgą i wzorem. Czy Jan Paweł II nawiązał w modlitwie do objawienia, o którym mówiła ta prawdziwa siostra Łucja?

źródło: Deon

Nikt nie poświęcił Rosji, ani nie oddał pod opiekę Matce Boskiej, jak prosiła. Żaden z papieży nie zapobiegł rozlewowi krwi, chociaż - według słów Maryi, poświęcenie Rosji wiele by pomogło.


źródło: YouTube/KIWI ŚWIAT

O tym się mówi: Ta zakonnica otrzymała pocieszenie dla ludzkości od samego Boga. Pokrzepiające słowa orędzia

Zerknij: Znaki zodiaku potrafią powiedzieć więcej o tym, jakimi jesteśmy eks partnerami niż może się wydawać. Niektóre osoby potrafią naprawdę zajść za skórę