Jak podaje portal "Super Express", wrzesień dla trzech znaków zodiaku okaże się wyjątkowo trudny. Niestety los nie będzie dla nich szczególnie przychylny, a to, co może przynieść dziewiąty miesiąc roku, może na zawsze odmienić ich życie. O jakich znakach mowa?

Wrzesień nie będzie szczęśliwy dla trzech znaków zodiaku

Wrzesień tego roku ma upłynąć pod znakiem zmian. Część ze znaków może liczyć na przychylność gwiazd i pozytywne zmiany. Niestety na przedstawicieli trzech znaków zodiaku czekają trudne chwile, bo los nie będzie ich oszczędzał. Czekają ich spore problemy i zmiany, nie koniecznie na lepsze.

Zodiak/YouTube @Prima Materia
Zodiak/YouTube @Prima Materia
Zodiak/YouTube @Prima Materia

Lwy wkroczą we wrzesień z pewnością siebie, wypoczęte i zrelaksowane. Nie powinny jednak tracić czujności, bo wokół nich może pojawić się sporo nieprzychylnych im osób. Mogą zachwiać pozycją Lwa. Spóźniona reakcja może sporo ich kosztować - w grę wchodzi nawet utrata tego, co dla Lwa jest najcenniejsze.

Wrzesień niezbyt dobrze zapowiada się również dla Skorpionów. Osoby urodzone w tym znaku zodiaku będą się mierzyły z brakiem motywacji i wszechogarniającym znurzeniem. Nie będą mogły się oprzeć wrażeniu, że życie im ucieka i mają coraz mniej czasu. Skorpionom brak będzie motywacji do zmiany swojego życia, a to sprawi, że utkną w marazmie na długo.

Zodiak/YouTube @Jasna Strona
Zodiak/YouTube @Jasna Strona
Zodiak/YouTube @Jasna Strona

Koziorożce to kolejni przedstawiciele zodiaku, którym niespecjalnie dobrze będzie powodziło się w zbliżających się wrześniowych dniach. Aby ochronić to, co kochają, muszą znaleźć w sobie odwagę, żeby zmierzyć się z własnymi obawami. Nie będzie łatwo. Wystarczy jeden błąd, a jego konswkwencje będą dotkliwe.

Znaleźliście się w tym gronie?

To też może cię zainteresować: Ceny energii elektrycznej idą mocno do góry. Które urządzenie zużywa najwięcej prądu. Odpowiedź niejedną osobę może zaskoczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Elżbieta Jaworowicz mierzy się z problemami zdrowotnymi. Wszystkiemu winny jej charakterystyczny sposób siedzenia

O tym się mówi: Krzysztof Igor Krawczyk osiągnął cel i otrzymał mieszkanie. Jego dziewczyna Kasia opowiedziała o porzuceniu