Jak podaje portal "O2", Elżbieta Jaworowicz od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów, podobnie jak jej autorski program "Sprawa dla reportera". Jak donoszą media, w ostatnim czasie Jaworowicz nabawiła się problemów zdrowotnych. Co jej dolega?

Elżbieta Jaworowicz od dekad obecna w TVP

Program Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera" zagościł na antenie TVP w 1983 roku. W programie poruszane były bardzo poważne problemy, z jakimi przychodzi się mierzyć bohaterom odcinka. Niestety w ostatnim czasie program coraz częściej to, co dzieje się w programie jest wyśmiewane.

Wciąż rezonują echa odcinka, w którym płacząca matka walcząca o dziecko, musiała wysłuchać koncertu disco polo i patrzeć na uśmiechającego się muzyka. Dużo mówi się również o terapiach uzdrawiających Tamary Gonzalez Perea. Wielu widzów nie ma wątpliwości, że poziom programu drastycznie spadł.

Elżbieta Jaworowicz zmaga się z problemami zdrowotnymi

Elżbieta Jaworowicz zdobyła dzięki "Sprawie dla reportera" popularność, choć nabawiła się również problemów zdrowotnych. Wszystko za sprawą specyficznego sposobu siedzenia dziennikarki. To właśnie on miał wpłynąć na poważne problemy z kręgosłupem z jkim mierzy się teraz Jaworowicz.

Jej współpracownik w rozmowie z portalem "Plotek" zdradził, że ból kręgosłupa u dziennikarki był na tyle silny, że niezbędna okazała się wizyta u lekarza specjalisty. Zabiegi rehabilitacyjne, na jakie została skierowana, miały okazać się skuteczne i poprawić stan dziennikarki. Jej współpracownik podkreślił, że Jaworowicz pomimo bólu, zawsze zachowuje się profesjonalnie.

Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube

Co sądzicie o programie "Sprawa dla reportera"?

To też może cię zainteresować: Jak będzie wyglądać Polska w 2050. Naukowcy pokazali niezwykłą mapę. Czy mamy czego się obawiać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ceny energii elektrycznej idą mocno do góry. Które urządzenie zużywa najwięcej prądu. Odpowiedź niejedną osobę może zaskoczyć

O tym się mówi: Rząd planuje wsparcie finansowe dla Polaków. Ma objąć osoby palące paliwami innymi niż węgiel