Super Express donosi, że Krzysztof Krawczyk Junior po długich zmaganiach o mieszkanie otrzymał w końcu własne lokum, gdzie będzie mógł mieszkać bez konieczności wchodzenia w niechciane relacje...

Krzysztof Igor Krawczyk związał się z Kasią, gdy nie miał gdzie mieszkać. Przypuszczenia internautów potwierdziły się

Podejrzewano, że wszedł w relację z kobietą, by mieć gdzie mieszkać, zanim wywalczy prawo do mieszkania komunalnego. Nie było wzmianek na temat jego zdania odnośnie plotek i domysłów, jednak wyznanie jego dziewczyny potwierdziło to, co wielu osobom przyszło do głowy.

Gdy tylko zdobył własny kąt do mieszkania, zerwał kontakt z Katarzyną, która przerwawszy milczenie, powiedziała, jak obecnie wygląda jej relacja z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem.

Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara - wyznała kobieta, która żywiła nadzieję na ułożenie sobie życia z Krzysztofem w nowych warunkach mieszkaniowych. To bardzo przykra sytuacja, tym bardziej że sporo ryzykowała, przyprowadzając mężczyznę do domu, w którym gnieździ się z mamą.

Niestety, junior zerwał relację z Katarzyną, gdy tylko zorientował się, że mieszkaniowa sytuacja znacznie uległa poprawie. Niechciany związek poszedł w kąt.

Atmosfera w Stowarzyszeniu Studio Integracji przypuszczalnie jest obecnie dość skwaśniała, gdy była para spotyka się tam po tym wszystkim. To bardzo przykra sytuacja dla Katarzyny, która liczyła na autentyczność uczuć i zamiarów Krzysztofa wobec niej.

Bardzo źle wyglądają te wszystkie prasowe doniesienia po tym, co wyjawiła Katarzyna o synu legendy polskiej sceny muzycznej.

O tym się mówi: Jak będzie wyglądać Polska w 2050. Naukowcy pokazali niezwykłą mapę. Czy mamy czego się obawiać

Zerknij tutaj: Znaki zodiaku potrafią powiedzieć więcej o tym, jakimi jesteśmy eks partnerami niż może się wydawać. Niektóre osoby potrafią naprawdę zajść za skórę