Syn Łukasza Nowickiego oraz Haliny Mlynkovej w tym roku ukończył osiemnaście lat i wkroczył w dorosłe życie! Rodzice chłopaka dopiero w tym roku udostępnili jego wizerunek - dotychczas nie chcieli, aby był pokazywany opinii publicznej i dbali o jego prywatność. Jak wygląda syn byłych małżonków? Koniecznie zobacz!

Zarówno Łukasz Nowicki, jak i Halina Mlynkova to postaci niezwykle mocno znane i popularne w polskim show - biznesie.

Nowicki, czyli aktor oraz prezenter telewizyjny swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim udziałowi w kultowych programach “Pytanie na śniadanie” oraz “Postaw na milion”.

Mlynkova zaś rozpoznawalność zyskała dzięki karierze wokalnej w zespole “Brathanki” a także karierze solowej, którą rozpoczęła w roku 2003. Wzięła udział także w kilku programach rozrywkowych.

Para była małżeństwem w latach 2003 - 2012, a w roku 2004 doczekali się syna, Piotra. W tym roku więc chłopak wkracza w pełnoletniość!

W końcu postanowili pokazać wizerunek nastolatka

Dotychczas zarówno Nowicki, jak i Mlynkova nie pokazywali publicznie syna - chcieli w ten sposób zadbać o jego prywatność. Na początku roku ukończył 18 lat i z tej okazji zrobili wyjątek - wrzucili do sieci fotkę chłopaka.

- Wspaniały młody człowiek z pasją i marzeniami. Nie przestawaj marzyć, realizuj marzenia i pamiętaj, że zawsze jestem blisko. - brzmiały słowa mamy skierowane do syna.

Piotr Nowicki / viva.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY POSIADAJĄCE KRĘPUJĄCE DLA RODZINY KRÓLEWSKIEJ TAŚMY? CZY SUSSEXOWIE FILMOWALI BEZ WIEDZY ICH CZŁONKÓW? MEDIA SPEKULUJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ

PORTAL “ŻYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: KURIOZALNA SYTUACJA PODCZAS MSZY W JEDNEJ Z PARAFII. BISKUP I WIERNI NIE WIERZYLI WŁASNYM USZOM! KSIĄDZ POSTANOWIŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ. CHODZI O KOBIETĘ