Wszystko wskazywało na to, że faktycznie między nimi dochodzi do rozłamu, gdyż behawioryści i eksperci od mowy ciała przeanalizowali wszelkie nagrania związane z osobami Williama i Kate. Było widać na nich, jak Kate lekko odsuwa się od Wiliama, odpycha go, lub odsuwa od siebie jego dłoń.

Dziecko byłej przyjaciółki Kate "dowodem" na zdradę Williama?

Spekulacje, jakoby wdał się w romans z przyjaciółką własnej żony Rose Hanbury wciąż potwierdzane są wszelakimi dowodami, które regularnie pojawiają się w internecie. Teraz media obiegła informacja, jakoby książę William był ojcem nieślubnego dziecka, które ma właśnie z byłą już przyjaciółką swojej żony Rose.

Lady Iris Marina Aline Cholmondeley urodziła się w 2016 roku i według oficjalnych doniesień jest owocem relacji byłej modelki ze starszym o 24 lata markizem Davidem Cholmondeley'em. Czy dziewczynka jest córką księcia Williama? Jedna z użytkowniczek TikToka twierdzi, że znalazła na to dowody.

@tishtoking Reply to @zzzaaaraaa #dukeandduchessofcambridge #katemiddleton #rosehanbury #aristocracy ♬ original sound - Tasha

Czy wiek dziewczynki i czas, w którym została poczęta jest okresem, w którym trwać miał romans księcia Williama i Rose?

Rose i jej mąż, mieszkają w mieście Houghton Hall w Norfolk. Ten bogaty budynek ma 106 pokoi. Dla Sir Roberta Walpole'a został zbudowany w XVIII wieku. David ostatecznie odziedziczył go w 1990 roku.

O tym się mówi: Anna Lewandowska skradła serca kibiców Barcelony. To było do przewidzenia. O co chodzi

Zerknij: Nieznane oblicze Adama Małysza. Mało kto wiedział o tej umiejętności