Polski napastnik zdecydował się podjąć kolejne wyzwanie tego lata, a gigantyczny ruch porwał go na Camp Nou. Barcelona zaświadczyła porozumienie w sprawie podpisania kontraktu z Robertem Lewandowskim z Bayernu Monachium, albowiem przebudowa Xaviego na Camp Nou trwa w szybkim tempie.

Anna Lewandowska błysnęła na murawie stylizacją

Stwierdzenie warunków umowy nadchodzi pod koniec opowieści, która poczęła się jeszcze przed końcem sezonu 2021-22, a kończy się, gdy Barcelona po raz kolejny ma w swoich książkach pionierską ikonę gry, rok po odejściu Lionela Messiego.

Ile Barcelona zapłaciła za Lewandowskiego? Barcelona zapłaci początkową opłatę w wysokości 45 mln EUR, aby ściągnąć Lewandowskiego do Katalonii, a następne 5 mln EUR potencjalnie płatne w przypadku spełnienia pewnych klauzul.

Tymczasem media wprost oszalały na punkcie Anny Lewandowskiej, która wchodząc na murawę w niebieskiej mini, podczas oficjalnej prezentacji zawodników Barcelony, skupiła na sobie uwagę opinii publicznej. Nic dziwnego, gdyż trenerka wygląda jak milion dolców, owiniętych w diamentową banderolkę. Jest z pewnością dumna z męża i jej sukcesów. Zdjęcie można zobaczyć TUTAJ.

O tym się mówi: Robert Lewandowski ma powody do świętowania. To wyjątkowy dzień. O co chodzi

Zerknij: Takiego finału spowiedzi przedślubnej przyszła panna młoda się nie spodziewała. "Zaczął wrzeszczeć i mnie wyzywać"