Jak podaje portal "Super Express", Kasia Tusk od lat cieszy się wśród swoich wielbicielek autorytetem w dziedzinie mody. Wiele stworzonych przez nią stylizacji zachwyciło jej fanki prostotą i klasą. Niestety ostatnio córce byłego premiera zdarzyła się spora wpadka. O co dokładnie chodzi?

Kasia Tusk i wyczucie stylu

Kasia Tusk od dawna zajmuje się modą oraz aranżacją wnętrz. Do tej pory większość jej propozycji wprawiały jej wielbicielki w zachwyt. Sekretem sukcesu córki Donalda Tuska było kierowanie są prostą zasadą: "ma być prosto, elegancko i z klasą".

Kasia nie ukrywała nigdy, że wybiera rzeczy o wysokiej jakości, dzieki czemu może z nich korzystać dłużej i przy różnych okazjach. Ostatnio blogerka pochwaliła się stylizacją, jaką wybrała na 40. urodziny jednago ze znajomych.

Miała na sobie sukienkę o prostym kroju, która pochodziła z jej własnej kolekcji (cena to 419 zł). Dobrała do niej czarną torebkę Moye (1500 zł), klapki Jimmy'ego Choo (475 euro). Łączny koszt całej stylizacji wyniósł 6 tysięcy złotych (razem z biżuterią).

Jak się jednak okazuje, stylizacja Kasi Tusk nie wszystkim przypadła do gustu. "Nie jestem przekonana do imprezowania w ręczniku" - napisała jedna z internautek. Inna dodała, że ma podobny strój, choć wykorzystuje ją jako "koszulę do spania".

Ktoś inny zwrócił uwagę, że wybrane przez Kasię Tusk klapki nie są zdrowe dla stóp i nie powinna ich w żaden sposób promować. Nie bya to opinia odosobniona. Jak widać, wiele fanek blogerki uznało jej ostatni modowy wybór za potężną wpadkę.

A wy, co sądzicie o tej stylizacji?

To też może cię zainteresować: Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora dzielą setki kilometrów. Aktorka w poruszających słowach zwróciła się do męża. To, co stało się potem, zaskakuje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ciepłownie wnioskują o podwyżki taryf, a premier ogłasza kolejny projekt ustawy pomocowej. Jakie rachunki za ciepło i prąd czekają nas tej zimy

O tym się mówi: Płyną niepokojące wieści. Czy Polaków czeka blackout