Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niedawno pochwalili się kupionym w Hiszpanii domem. Niestety od czasu do czasu, zmuszeni obowiązkami zawodowymi, muszą się pojawić w Polsce. Obecnie para musiała się na jakiś czas rozstać. Maciej Dowbor wrócił do kraju, by wziąć udział w nagraniach do kolejnego sezonu programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie mogą się nacieszyć hiszpańskim domem

Maciejowi Dowborowi i Joannie Koroniewskiej udało się spełnić ogromne marzenie o posiadaniu swojego domu w Hiszpanii. Wyjechali tam w te wakacje i chętnie dzielą się ze swoimi fanami radością z nowego lokum.

Niestety oboje mają zobowiązania zawodowe w kraju, w związku z czym, zmuszeni są co jakiś czas wracać do kraju. Praca na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zmusiły teraz do powrotu Maćka Dowbora.

Jego żonie mocno daje się we znaki jego nieobecność, czym postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. "Ależ ja tęsknię za Tobą Dowbor! Wracaj szybko!!!" - wyznała Joanna Koroniewska we wpisie adresowanym do swojego ukochanego.

Potem dodała, dlaczego jest to dla niej takie ważne. Wyliczyła listę obowiązków, jakie czekają na jej męża po powrocie. Znalazły się na niej "porządne zakupy", skoszenie trawnika, posprzątanie domu i oczywiście "ogarnięcie dzieci".

Żartobliwy w wydźwięku wpis Joanny Koroniewskiej doczekał się wielu komentarzy, które były utrzymane w podobnym tonie. "Po przeczytaniu takiej listy zadań wróci ale nie szybko" - napisała jedna z internautek.

A wy, co sądzicie o wpisie Joanny Koroniewskiej?

To też może cię zainteresować: Ciepłownie wnioskują o podwyżki taryf, a premier ogłasza kolejny projekt ustawy pomocowej. Jakie rachunki za ciepło i prąd czekają nas tej zimy

Zobcz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Minister rolnictwa zabrał głos w sprawie cen cukru. Czy Polacy będą mieli powody do zadowolenia

O tym się mówi: Opłaty za mieszkania osiągnęły horrendalnie wysoki pułap. Polacy są na skraju wytrzymałości