Jak podaje portal "Pudelek", Barbara Kurdej-Szatan spędza wakacyjny urlop na Majorce. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego pobytu na rajskiej wyspie. Jedna z fotografii szczególnie mocno przykuła uwagę internautów i wywołało lawinę spekulacji na temat tego, czy aktorka nie spodziewa się czasem kolejnego dziecka. Głos w sprawie zabrała sama zainteresowana.

Wspólne wakacje

Basia Kurdej-Szatan wspólnie z mężem Rafałem i dwójką ich pociech, wybrali się na wakacje. Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi sympatykami kadrami z wakacji. Mieli okazję zobaczyć nie tylko, jak Basia wypoczywa na plaży ze swoimi dziećmi, ale i jak spędza czas tylko z mężem.

Jedno ze zdjęć szczególnie mocno przykuło uwagę internautów. Widzimy na nim zapierający dech w piersiach krajobraz, który stanowi kwintesencję słów "wakacyjny relaks", i pozującą na tym tle aktorkę. Basia Kurdej-Szatan pozuje w zwiewnej czarnej tunice.

Część internautów dopatrzyło się na fotografii zaokrąglonego brzucha aktorki, co sprowokowało pytanie, czy aktorka po raz kolejny spodziewa się dziecka. "Jest pani w ciąży znów?" - zapytała wprost jedna z komentujących fotografię osób.

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła nie pozostawić sprawy bez komentarza i bez ogródek zdradziła, czy faktycznie spodziewa się dziecka. Jej odpowiedź nie pozostawia wątpliwości.

"Nie. Muszę poćwiczyć na siłowni" - przyznała żartobliwie aktorka, dołączając do wpisu szereg emotikon przedstawiających płaczące buźki.

Co sądzicie o zadawaniu takich pytań?

To też może cię zainteresować: Urodzinowe życzenia księcia Williama i księżnej Kate dla Meghan Markle wywołały spore zamieszanie. Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora dzielą setki kilometrów. Aktorka w poruszających słowach zwróciła się do męża. To, co stało się potem, zaskakuje

O tym się mówi: Ciepłownie wnioskują o podwyżki taryf, a premier ogłasza kolejny projekt ustawy pomocowej. Jakie rachunki za ciepło i prąd czekają nas tej zimy