Ostatnie lata państwo Martyniuk spędzili na wielu potyczkach medialnych i prasowych związanych między innymi z decyzjami i poczynaniami ich jedynaka Daniela Martyniuka.

Zenek Martyniuk zadowolony z obrotu sprawy. Wszystko zaczyna się układać

Nie jest tajemnicą, że 33-latek nieraz już wszedł w konflikt z prawem, a w internecie swego czasu krążyły różnego rodzaju nagrania, na których Daniel komuś grozi. Jego głośny rozwód z Eweliną podsycany był dodatkowo, wypowiedziami jego mamy Danuty, która towarzyszyła synkowi zawsze i wszędzie, gdzie być może trzeba było interweniować z powodu obecności Eweliny i jej rodziny.

Pani Danuta zawsze zaznacza, że Daniel uczestniczy w życiu córki, gdyż Zenek wysyła jej pieniądze. Teraz dowiadujemy się, że relacja między Danutą a Eweliną znacznie się polepszyła, dlatego też państwo Martyniuk mogą spokojnie pojechać do domu rodzinnego Eweliny i odwiedzić wnuczkę.

Jest też wiadome, że Daniel ponownie zaczął się spotykać z Faustyną, dziewczyną, którą zostawił dla Eweliny. Osoba z bliskiego otoczenia pary twierdzi, że tym razem jest między nimi prawdziwe uczucie, co widać po tym, jak na siebie patrzą.

Zenek zapytany przez dziennikarzy tabloidowych o to, czy wyprawi Danielowi wesele gdyby się na nie zdecydował. Dziennikarze usłyszeli, że czasy są już inne, Daniel może sobie sam opłacić każde następne wesele, jest osobą dorosłą, więc może sobie to wszystko zorganizować. Ponadto od poprzedniego wesela zbyt wiele czasu nie upłynęło.

Cieszę się, że u Daniela wszystko się układa. Szczerze mówiąc, to nie wtrącam się w jego życie i w jego wybory. Jest dorosły… A wesele? Już bym nie zrobił. Czasy się zmieniają. Myślę, że ludziom do szczęścia niepotrzebne jest małżeństwo ani huczne przyjęcie. Zresztą dużo czasu nie minęło od poprzedniego - stwierdził artysta.

O tym się mówi: "Wściekły" noworodek gwiazdą internetu. Dziewczynka ma już dwa lata. Jak wygląda

Zerknij tutaj: Naukowcy ostrzegają przed końcem ludzkości. Ignorowanie tego scenariusza może być dla nas "niebezpieczne"