Minęły nieomal dwa lata, od momentu, gdy fotografia wściekłego dziecka w dniu narodzin stało się kultowe dzięki temu, że fotograf Rodrigo Kunstmann upamiętnił właściwy moment, a do tej pory nie byliśmy w stanie zapomnieć twarzy dziewczynki, albowiem ona wystąpiła w najlepszych memach.

I wydaje się, że jeśli przyjdziesz na świat wściekły, irytacja nigdy nie zniknie, przynajmniej tak jasno powiedzieli dziecko i fotograf, ponieważ odtworzyli scenę, która uczyniła ich sławnymi.

Maluch jest taki sam, jak dwa lata temu

Rodrigo wynajęła szczęśliwa rodzina do robienia foto i filmowania narodzin małej Isabeli Pereiry, dziewczynki z Rio de Janeiro w Brazylii.

Dla niego był to dzień pracy jak każdy inny, dlatego nigdy nie przyszło mu nawet do głowy, że jednorazowe zdjęcie zmieni jego życie na zawsze.

Gdy Rodrigo opublikował zdjęcia w sieciach społecznościowych, stały się one niezwykle popularne, a Isabela zyskała przydomek „wściekłe dziecko". Ponadto jej narodziny zbiegły się z początkiem pandemii covid-19, toteż wielu użytkowników zapewniało, że dziecko już wiedziało, czego się spodziewać i bardzo było wkurzone, że przyszło na świat akurat teraz.

Dziewczynka ma teraz dwa lata i nadal potrafi zrobić "wściekłą" minę, tym razem do zdjęcia z przyjacielem Rodrigo.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wierni jednej z polskich parafii chcą usunięcia proboszcza. "Taki ksiądz to nie ksiądz, tylko szatan"

Zerknij: Naukowcy ostrzegają przed końcem ludzkości. Ignorowanie tego scenariusza może być dla nas "niebezpieczne"