Wielu artystów wypowiadało się do mediów, wspominając swoje doświadczenia w relacji z Anną Przybylską. Padło wiele wzruszających opisów i przytoczono wiele jej słów, a także opowiedziano wiele anegdot związanych z aktorką.

Paweł Wawrzecki po mistrzowsku ubrał w słowa swoje wspomnienia o Annie Przybylskiej

Aktor Paweł Wawrzecki dał się poznać publiczności wcielając się w kilka najbardziej kultowych postaci serialowych, w produkcjach takich, jak "Buła i spóła", Złotopolscy", czy "Daleko od noszy".

To właśnie na planie "Złotopolskich" poznał młodziutką wówczas Annę Przybylską, która wcieliła się w postać posterunkowej Marylki Baki. Paweł Wawrzecki był jej serialowym szefem, komendantem posterunku, gdzie przyszła do pracy Marylka.

Później aktorzy ponownie spotkali się na planie serialu "Daleko od noszy", gdzie Anna Przybylska i Paweł Wawrzecki grali lekarzy. 72-letni dzisiaj aktor w niezwykle dobranych słowach wspominał zmarłą po długiej chorobie Annę Przybylską.

Jak stwierdził, Anna była bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi i bardzo cieszyła się ze współpracy z aktorami serialu "Złotopolscy". Nikomu nie szkodziła, nie wykazywała strachu i szybko zdobyła sympatię widzów, którzy śledzili losy bohaterów od samego początku.

Aktor zauważył, że postać Marylki Baki i jej odtwórczyni były najlepiej postrzegane przez widzów z całej obsady - [...] Tak też się pojawiła, tak też za chwilę była odbierana, fantastycznie się przenosiła przez ekran, była ulubienicą widzów, tych, którzy tam właściwie w początkach "Złotopolskich" już się rozmiłowali [...] - wspominał Paweł Wawrzecki.

Przypomnijmy, że serial "Złotopolscy powrócił na ekrany programu 2 Telewizji Polskiej po 25 latach od premiery. TVP opublikowało informację na facebookowym profilu.

To świetna wiadomość dla dawnych fanów serialu i ulubionych jego bohaterów.

O tym się mówi: Karol Strasburger opublikował prośbą o pomoc. Chodzi o życie i zdrowie dziecka

Zerknij: Ważne zmiany w przychodniach zdrowia. Wszystko za sprawą zarządzenia NFZ. Co się w nim znalazło