Dlatego też gwiazdy i celebryci zbijają tak obronne kokosy na promocji i polecaniu różnych produktów i usług. Tym razem jednak artysta postanowił pomóc rozpowszechnieniu informacji na temat bardzo pilnej zbiórki funduszy na leczenie małej dziewczynki cierpiącej na stwardnienie rozsiane – SMA.

Karol Strasburger apeluje pilnie o pomoc w ratowaniu życia małej Zosi

Ten typ dopada maleńkie dzieci i daje im bardzo niewiele czasu na przyjęcie terapii hormonalnej przed osiągnięciem konkretnej wagi i wieku. Dziecku, o którym mówił Karol Strasburger, kończy się już czas, a terapia genowa kosztuje jedyne 9 milionów złotych. Jak pamiętamy, nie jest to pierwsza tego typu prośba publikowana przez artystów i celebrytów w sprawie SMA odbierającego życie małym dzieciom.

Chcąc uszczypnąć portale plotkarskie, zwrócił się także do nich, wypominając jednocześnie publikowanie bez pozwolenia zdjęć z jego prywatnego życia.

[...] Wokół nas dzieją się prawdziwe dramaty 🤷🏼‍♂️. Apeluję więc do Was, jako #ojciec i jako #człowiek nie przechodzący obojętnie wobec takich nieszczęść jak choroba #SMA 😥! Skoro macie miejsce na nieautoryzowane, obszerne fotorelacje z mojego prywatnego życia dorzućcie gratis, w bonusie 😉, tak "z potrzeby serca" zatem mój poniższy film, z linkiem do zbiórki 🤲📸 - […] - zwrócił się do najbardziej osławionych portali tabloidowych w Polsce.

W filmie Karol Strasburger poinformował o tym, gdzie internauci znajdą link do zbiórki organizowanej przez siepomaga.pl - TU właśnie można kliknąć i poznać historię Zosi.

To też może cię zainteresować: Agnieszka Dygant zmieniła się nie do poznania. Zdjęcie Beaty Ścibakówny jest na to najlepszym dowodem. Aktorka zdradziła swój sekret

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele osób popełnia te błędy w czasie kiszenia ogórków. Uniknięcie ich pozwoli poprawić smak przetworów i zapobiegnie się ich psuciu

O tym się mówi: Europę przecina tajemnicza linia. Nazywana jest mieczem Archanioła Michała