Jak podaje portal "Super Express", część internautów sugerowała, że Agnieszka Dygant poddała się operacji plastycznej. Dowodem na to, miało być zdjęcie, jakie zamieściła koleżanka po fachu Dygant - Barbara Ścibakówna. Uwielbiana przez widzów aktorka zdradziła swój sekret. Okazuje się, że nie jest nim skalpel.

Agnieszka Dygant o medycynie estetycznej

Czujni internauci od jakiegoś czasu zaczęli sygnalizować zmiany, jakie miały zajść w wyglądzie Agnieszki Dygant. Jak w każdym takim przypadku, od razu pojawiły się spekulacje, że aktorka poddała się zabiegom medycyny estetycznej. Spekulacje w tym temacie spotęgowało zdjęcie, jakie zamieściła Barbara Ścibakówna.

Na fotografii możemy zobaczyć uśmiechające się aktorki. Wystarczyło to jedno zdjęcie, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące korzystania przez Agnieszkę Dygant z usług gabinetu medycyny estatycznej. Zmiana w wyglądzie aktorki to zasługa aparatu na zęby. Dygant nie ukrywa, że noszenie aparatu nie było szczególnie przyjemne, ale efekty zachwycają.

Aktorka zaprzeczyła również, że kiedykolwiek korzystała z usług medycyny estetycznej. Podkreśliła, że "wypełniacze i botoksy" nie są dla niej. "Jak widzicie, wszystko się tutaj rusza, wszystko się zmienia. Jest inna żuchwa, inny rysunek ust i inny rysunek zębów. To nie jest jeszcze efekt końcowy" - wyjaśniła aktorka na swoim koncie w mediach społecznościowych.

Dodała, że problem z jakim sie zmagała to tyłozgryz.

Jak podoba się wam Agnieszka Dygant w nowej odsłonie? Spodziewaliście się, że aparat może przynieść tak znaczące zmiany w wyglądzie?

To też może cię zainteresować: Panika przed nadchodzącą zimą dotknęła nie tylko Polaków. Niemcy z obawy przed brakiem zimnem ruszyli do lasów. W składach z drewnem na opał pustki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele osób popełnia te błędy w czasie kiszenia ogórków. Uniknięcie ich pozwoli poprawić smak przetworów i zapobiegnie się ich psuciu

O tym się mówi: Wiadomo, co Rajmund Kaczyński powidział jakiś czas przed swoim odejściem. Słowa o braciach Kaczyńskich zaskakują