Media obiegła wiadomość o tym, że najprawdopodobniej Kasia Kowalska wydała córkę Aleksandrę za mąż. Skąd wiadomo? Na pewno nie z oficjalnych komunikatów celebrytów, jak to bywa w wielu innych przypadkach.

Kasia Kowalska zdradza informacje na temat Oli. Czy modelka wyszła za mąż?

O Oli zrobiło się głośno, gdy zapłakana Kasia Kowalska opublikowała na Instagramie poruszający apel do młodzieży, aby stosowała się do zaleceń nierządowego WHO w sprawie pandemii wirusa.

Opisała wówczas krytyczny stan Oli przebywającej wówczas w Wielkiej Brytanii. Każdy wówczas założył na 100%, że Aleksandra odchodzi z tego świata podłączona do respiratora po zakażeniu koroną. Zorganizowano lukratywne zbiórki funduszy na ściągnięcie Oli do kraju, jednak jej stan był zbyt poważny na podróż.

Później Kasia Kowalska zdementowała liczne wieści medialne o covidzie Oli, dopowiadając, że chodziło o groźnego adenowirusa. To, co działo się później, w obecnym podejściu ludzi do siebie w necie, było do przewidzenia, a fala hejtu spłynęła zarówno na Kasię, jak i jej córkę.

Wówczas szersze grono usłyszało o Oli i o tym, czym się ona zajmuje. Teraz medialne wieści o Aleksandrze są takie, że prawdopodobnie wyszła za mąż. Wiadomo to z opisu, jaki umieściła Kasia Kowalska na swoim instagramowym profilu - #teściowaizięć #córkazmężem 😎

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wyglądają jak rówieśnicy. Różnica wieku jest jednak dość spora

Zerknij: Liście laurowe sprawdzą się nie tylko w kuchni. Dodanie ich do prania przyniesie zaskakujące efekty. Ten patent trzeba znać