Nie da się ukryć, że głośne rozstanie Piotra Żyły z żoną Justyną Żyłą nie znikało z tabloidowych doniesień. Nic nie wskazywało na to, aby małżonkowie mieli zamiar do siebie wrócić. Świadczyły o tym przede wszystkim dość ponure historie, jakie o sobie wzajemnie pisali w social mediach, obrzucając się winą za rozstanie.

Nowa miłość odmłodziła Piotra?

Medialne doniesienia wyraźnie wskazywały na niewierność Piotra Żyły, lecz jaka była prawda, wiedzą tylko małżonkowie – teraz już byli małżonkowie. Każdy zapewne zauważył, że stający się legendą polskiej skoczni narciarskiej Piotr Żyła jest osobowością niezwykle barwną, skromną i zdystansowaną, co w oczach wielu sympatyków i kibiców jest ogromną zaletą. Sportowiec także jest niezwykle skromny, co od razu dostrzega się, oglądając wywiady, jakich udziela. Jego poczucie humoru sprawia, że ma się wrażenie, konieczności zabrania ze sobą wszelkich dokumentów i paszportów, wybierając się z nim na imprezę.

Nie wiadomo, gdzie się wyląduje z Piotrem Żyłą podczas imprezowania. Najwyraźniej, między innymi takie podejście do siebie i do życia mocno zaimponowało Marcelinie Zientek, którą niektórzy widzowie mogą kojarzyć z serialu 19 + emitowanego na antenie telewizji TVN.

Mało kto wie, że między Marceliną a Piotrem jest dość spora różnica wieku, pomimo że na fotografiach i filmikach wyglądają jak rówieśnicy. Czy może to być wpływ poczucie humoru Piotra?

Nic nie spodziewałbym się tego, że między nimi jest dokładnie 10 lat różnicy. Jak się okazuje, Marcelina Ziętek ma 25 lat, a Piotr żyła Jakiś czas temu skończył 35 rok życia. Nie widać jednak między celebrytami tej różnicy wieku, gdyż Piotrek jest niezwykle radosnym człowiekiem, co idealnie pasuje do młodziutkiej i uśmiechniętej Marceliny.

O tym się mówi: Katarzyna Sokołowska szczerze o swoim samopoczuciu po urodzeniu dziecka. Powiało optymizmem

Zerknij tutaj: Część sklepów wprowadza limity zakupu cukru. Czy faktycznie grozi nam brak tego produktu na sklepowych półkach