Najnowsze opublikowane fotografie w mediach społecznościowych Joanny Jabłczyńskiej robią w sieci prawdziwą furorę! Aktorka pojawiła się na wyjątkowym wydarzeniu. Wyglądała jak milion dolarów. Wszyscy patrzyli tylko na nią! Koniecznie zobacz te fotki – wow!

Joanna Jabłczyńska należy do grupy najbardziej popularnych i lubianych osobistości w polskim show – biznesie. Choć na swoim aktorskim koncie nie ma zbyt wielu ról, tak jednak od wielu lat raz po raz otrzymuje pewne propozycje aktorskie – najbardziej jest jednak kojarzona z serialem “Na Wspólnej”.

Nie każdy wie jednak, że kobieta poza aktorstwem prowadzi także własną kancelarię prawną, działalność charytatywną czy wydawniczą. Prywatnie jej ogromną pasją jest sport, co ma odzwierciedlenie w jej fenomenalnej sylwetce.

Joanna Jabłczyńska przykuwała uwagę wszystkich!

Ostatnio aktorka pojawiła się na weselu u znajomych. Jej osobą towarzyszącą był... jej manager, Patryk Wolski! Nie wiadomo, czy parę łączy coś więcej, lecz na pewno prezentują się razem wspaniale. Na owej uroczystości aktorka miała na sobie wyrazistą sukienkę w kolorze fuksji, która przykuwała uwagę i wyróżniała się wśród innych. Fani są zgodni w jednym stwierdzeniu - wyglądała jak milion dolarów!