Zaskakujące wieści dotyczące popularnej uczestniczki programu “Rolnik szuka żony”. Lubiana przez fanów Kamila przerwała milczenie. Celebrytka dosadnie odpowiedziała jednemu z portali. Padły mocne słowa! O czym mowa?

Nie od dziś wiadomo, że osoby biorące udział w programie “Rolnik szuka żony” zazwyczaj po zakończeniu jego emisji pozostają z ogromną liczbą fanów w sieci. Wielu z nich ta sława i rozpoznawalność bardzo się podobają, przez co stają się influencerami raz po raz reklamując coś w sieci i dodając liczne fotki. Niektórzy zaś odsuwają się w cień chroniąc swojej prywatności.

Jedną z osób, które chętnie jednak pokazują swoje życie w Internecie jest Kamila Boś z ostatniej edycji programu. Kobieta już podczas emisji zachwyciła wszystkich swoją urodą i klasą, zatem nic dziwnego, że aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 150 tysięcy osób!

Kamila Boś przerwała milczenie!

Z racji, że kobieta nie wybrała żadnego z kandydatów Internauci zarzucali jej, że wzięła udział w programie tylko dla rozgłosu. Ponoć udzieliła wywiadu magazynowi “Rewia”, w którym opowiedziała, że żałuje decyzji wzięcia udziału w programie.

Kamila Boś natychmiastowo odpowiedziała w swoich mediach społecznościowych, że nigdy nie udzieliła takiego wywiadu oraz nie żałuje wystąpienia w “Rolniku”.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ