Całkiem nowe informacje dotyczące jednego z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce, Michała Szpaka właśnie ujrzały światło dzienne. O tym, że stylizacje piosenkarza przykuwają zazwyczaj uwagę wie każdy. Tym razem jednak poszedł o krok dalej - gwiazdor wybiera coraz odważniejsze elementy garderoby! O czym mowa?

Michał Szpak to bez wątpienia należący do najbardziej szanowanych, ale zarazem krytykowanych postaci w polskim show – biznesie. Nie sposób zaprzeczyć, iż ma fenomenalny głosy i talent, lecz pewna grupa osób nie toleruje oryginalnego i odważnego sposobu wyrażania siebie przez gwiazdora.

Mimo sporej krytyki jednak wokalista pozostaje sobą i nie przejmuje się słowami osób piszących negatywne komentarze na jego temat, co pokazuje na każdym kroku.

Coraz odważniejsze stylizacje!

Pomalowane paznokcie, długie włosy, buty na obcasach czy makijaż – to norma u Szpaka! Ostatnio jednak zaskoczył fanów czymś naprawdę nietypowym. Przejeżdżając ulicami Warszawy swoim żółtym, charakterystycznym motocyklem miał na sobie buty, których obcas wyglądał jak... puszka po napoju! Trzeba przyznać, że to oryginalny pomysł.