Całkiem nowe informacje dotyczące pogody w najbliższym czasie właśnie zostały opublikowane. Okazuje się, że prognoza pogody na weekend nie napawa optymizmem. Wiele osób będzie rozczarowanych! Czeka nas prawdziwe zaskoczenie, tysiące osób już dostało wiadomości od RCB! Koniecznie przeczytaj!

Nie od dziś wiadomo, że pogoda w Polsce lubi płatać figle, a osoby wybierające się na wczasy na obszarze naszego kraju muszą liczyć na okno pogodowe w wybranym czasie. Niestety, pogoda tutaj nie jest tak stabilna, jak w innych krajach i choć mamy lato, często potrzebne są grube swetry czy parasole zamiast bikini.

Właśnie opublikowano najnowszą prognozę pogody na weekend – niestety, osoby planujące plażować muszą zmienić swoje zamiary!

Synoptycy ostrzegają - wysłano nawet alerty RCB!

Okazuje się, że będzie nie tylko chłodniej, bo termometry pokażą od 23 do 25 stopni Celsjusza, ale czekają nas także... spore ulewy i porywiste wiatry!

Jak wynika z alertu RCB, który został wysłany do tysięcy Polaków, to załamanie pogodowe może spowodować szkody materialne i przerwy w dostawie prądu, zatem warto przygotować się na nieprzyjemne warunki atmosferyczne.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ