Najnowsze wieści dotyczące Katarzyny Cichopek, jednej z najbardziej popularnych aktorek w Polsce właśnie ujrzały światło dzienne i mogą zadziwić wiele osób. Okazuje się, że aktorka niebawem zniknie z mediów. To oficjalna decyzja! O co chodzi? Dlaczego tak zadecydowała? Koniecznie przeczytaj!

Katarzyna Cichopek to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej znanych i szanowanych w branży aktorskiej celebrytek. Kobieta największą popularność zyskała dzięki jej życiowej roli w serialu “M jak Miłość”, w którym gra od samego początku jego istnienia.

Od zawsze wraz z mężem, Marcinem Hakielem uchodzili za wspaniałą parę i wzór do naśladowania, lecz ich nagła i niespodziewana decyzja o rozstaniu zszokowała wszystkich. Fani podzielili się zatem na tych, którzy stoją murem za tancerzem oraz na zwolenników aktorki.

Od niedawna więc opiekę nad dziećmi sprawują naprzemiennie. Aktualnie dwójka pociech przebywa z ojcem w Nowym Jorku.

Kasia Cichopek postanowiła - niebawem zniknie z mediów

Aktorka wyznała, że kiedy dzieci wrócą z wycieczki też zabiera ich w podróż, sama planując odpoczynek. Wyznała, że podczas urlopu planuje odciąć się od wszelkich mediów i kontaktu ze światem.

– Za chwilę ja rozpoczynam swój urlop z dzieciakami. Też zaplanowałam wiele różnych atrakcji. (...) mam taki plan, żeby odstawić telefon i Instagram na dłuższy czas. Przynajmniej na dobrych kilka dni, bo chciałabym też odpocząć. – mówi aktorka.