Najnowsze informacje dotyczące popularnego polityka, Leszka Millera właśnie zostały opublikowane. Mężczyzna pochwalił się w mediach społecznościowych tym, że miał okazję uczestniczyć w fantastycznym wydarzeniu. To nietypowa ceremonia, w Polsce takich się nie urządza... O czym mowa? Koniecznie przeczytaj!

Leszek Miller to bez cienia wątpliwości postać, którą zna niemalże każdy - zarówno młodsi, jak i starsza część Polaków. 76 – letni polityk oraz politolog od wielu lat związany był z partią Sojusz Lewicy Demokratycznej, lecz w zeszłym roku, po zmianach i przejściu partii w Nową Lewicę, mężczyzna ogłosił odejście z polityki.

Mimo to nadal jest niezwykle popularny i lubiany w sieci mając tysiące fanów, a od pewnego czasu na jego popularność wpływa także znana Monika Miller, czyli wnuczka polityka.

Wspaniała uroczystość - w Polsce takich nie ma!

Leszek Miller jest bardzo aktywny w sieci, gdzie ma stały kontakt z fanami. Ostatnio wraz z żoną, Aleksandrą Miller wybrał się na wakacje do Macedonii, gdzie zachwycają się wspaniałymi górskimi widokami. Ponadto, ostatnio małżeństwo załapało się także na... tradycyjne macedońskie wesele! Para miała okazję zaobserwować, jak wygląda celebrowanie owego obrzędu poza Polską.