Całkiem nowa fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Antka Królikowskiego mocno poirytowała jego fanów. Internauci nigdy nie zapomną jego wybryków, dlatego aktor musi liczyć się z krytyką tego typu postów... O co chodzi?

Antek Królikowski jeszcze jakiś czas temu uznawany był za cenionego i szanowanego aktora. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy to mężczyzna po rozstaniu z Julią Wieniawą w szybkim czasie związał się z Joanną Opozdą. Zmiana partnerki w krótkim czasie to nie wszystko – burzliwy związek, ciągłe kłótnie, rozstania i powroty, a także zawarcie związku małżeńskiego po to, aby po kilku miesiącach go unieważnić zostawiając ciężarną żonę na dobre rozwścieczyły fanów.

Po takich wybrykach wizerunek aktora, Antka Królikowskiego bardzo mocno się osłabił, a liczba jego fanów mocno zmalała.

To zdjęcie zirytowało fanów!

Najnowsza fotka Antka Królikowskiego, na którym widnieje jako szczęśliwy mężczyzna mocno zirytowała Internautów biorąc pod uwagę jego medialne awantury z byłą żoną. Fani zarzucają, że nie interesuje się synem tylko żyje chwilą.

- Ile razy próbowałam się z tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z tobą skontaktować? (…) O prawdziwym życiu nie masz wielkiego pojęcia, prawdziwe życie to nie jest wieczna impreza. - brzmi fragment słów Joanny Opozdy kierowanych w stronę byłego męża.