Ciekawostką jest to, że cała ceremonia została uwieczniona na filmie na potrzeby produkcji "Bardzo młodzi oboje".

Marek Kondrat był żonaty przez 37 lat z Iloną Ludgardą Gagajek

Dlatego też w 1972 roku bardzo głośno zrobiło się o tej młodej parze. Jak podają media, aktor miał wówczas 22 lata i będąc już mężem, miał obowiązek usamodzielnienia się. Jak powiedział w wywiadzie, przychodzi czas na pierwszą w życiu pracę i nie można liczyć na czyjąś pomoc.

Dwa lata po ślubie, w 1974 roku urodził się pierwszy syn państwa Kondratów Mikołaj. Aktualnie wiemy, że poszedł on w ślady ojca i zajął się aktorstwem.

Po sześciu latach przyszedł na świat kolejny syn Wojciech, który zagościł w świecie muzyki i obecnie pracuje w Warszawskiej Filharmonii. Była żona aktora Ilona Kondrat, postanowiła uruchomić w stolicy studio jogi, aby pozamykać wszystkie stare sprawy związane z byłym mężem Markiem.

Przez bardzo długi okres czasu nie zabierała głosu w sprawie swojego byłego męża, ani relacji, która ich kiedyś łączyła. Sytuacja zmieniła się z chwilą, gdy media obiegła informacja o związku Marka Kondrata z dużo młodszą od niego córką Grzegorza Turnaua Antoniną.

Gdy okazało się, że nowa wybranka jej byłego męża spodziewa się dziecka, wyznała w wywiadzie, że kierując się filozofią wschodu, widzi w tej wiadomości pozytywy. Stara się kierować filozofią nieprzywiązywania się do niczego i do nikogo - [...] Podpowiedź płynie z filozofii jogi, która mówi: sytuacja ma zawsze rację, bo jest, bo się zdarzyła, czy dobra, czy zła. Należy żyć chwilą obecną, nie oglądać się za siebie. To daje największą siłę - tłumaczyła.

O tym się mówi: Kory Jackowskiej nie ma już z nami od czterech lat. Jak wygląda miejsce jej spoczynku obecnie

Zerknij: Długoterminowa prognoza pogody mocno niepokoi. Może być niebezpiecznie