Bardzo lubiła swój ostry rockowy styl, który bardzo często stanowił jej wygląd codzienny. W jednym z wywiadów opowiedział o tym jej syn, wspominając momenty, w których jego mama przychodziła na wywiadówki i skupiała na sobie całą uwagę wszystkich obecnych wówczas w szkole.

Niezapomniana Kora Jackowska odeszła po długiej chemioterapii

Ubrana była dokładnie tak, jak wychodzi na scenę, występuje w teledyskach lub pozuje do zdjęć.

Irokez i skórzane odzienie, a także nocne makijaż zawsze rzucały się w oczy, podobnie jak ona i jej poglądy. Zdarzało się jej nie dotrzeć na czas na spotkanie w szkole, lecz gdy już dotarła, zawsze miała głośne wejście z przytupem. Nie dało się wówczas ukryć, że do budynku szkoły wkroczyła wokalistka zespołu MAANAM, Kora Olga Jackowska.

Była niewątpliwie gwiazdą wielkiego formatu, która głośno wygłasza swoje opinie i nie bała się mówić tego, co myśli. Była jednym z członków jury w programie typu talent show, lecz w pewnym momencie zabrakło jej. Odeszła 28 lipca 2018 roku po bardzo długiej walce z ciężką chorobą.

Spoczęła na Powązkach cmentarza wojskowego. W dniu czwartej rocznicy jej śmierci pomnik gwiazdy wzrusza do łez mnóstwo palące się znicze, świeże kwiaty i zdjęcie piosenkarki świadczą o tym, że wielu jeszcze o niej pamięta. Zdjęcie możesz zobaczyć TUTAJ.

O tym się mówi: Tomasz Kammel zaskoczył widzów w programie na żywo. Czy prezenter planuję życiowe zmiany

Zerknij: Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" ma dosyć popularności. Kolejna celebrytka zatęskniła za anonimowością