Każdy, kto chociaż raz widział występ Tomasza Kammela dobrze wie, że dziennikarz i prowadzący wiele programów typu talent show ma ogromne poczucie humoru dystans do siebie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Nie ulega wątpliwości, że dzięki temu cieszy się ogromną sympatią wielu widzów Telewizji Polskiej.

Tomasz Kammel spełnił marzenie Agnieszki Dziekan? Wszystko stało się na żywo

Prezenter zawsze jest w stanie zaskoczyć zarówno widzów, jak i koleżanki i kolegów z pracy robiąc lub mówiąc coś nieoczekiwanego podczas transmisji na żywo, a z Izabellą Krzan tworzy idealnie zgrany duet prowadzących, których jakiś czas temu tabloidy podejrzewały o romans. Nic takiego oficjalnie nie zostało potwierdzone.

Tym razem wygłupiając się za plecami kamerzysty Tomasz Kammel i współprowadząca Izabella Krzan rozpraszali pogodynkę Agnieszkę Dziekan.

W pewnym momencie dziennikarz padł na kolana i poprosił pogodynkę, by za niego wyszła. Na dowód swych zamiarów włożę jej na stopę pantofel. Jak donoszą media, były to kolejne żarty rozbawionych gwiazd Telewizji Polskiej. Współprowadząca Tomasza Kammela porównała tę sytuację do historii o Kopciuszku.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Rozbawiona pogodynka stwierdziła, że czekała na tę chwilę całe życie.

O tym się mówi: Marta Kaczyńska ma czwartą rocznicę ślubu. W mediach społecznościowych opublikowała jednak post o zupełnie innym wydarzeniu. O co chodzi

Nie przegap: Przypadkowy przechodzień rzuca telefonem i biegnie. Gdy wyciągną ręce w górę, wpadło w nie dziecko. Film stał się hitem internetu