Dagmara Kaźmierska znana jest z pewności siebie, zamiłowania do luksusu, bezpośredniego podejścia do ludzi i pokory wobec sił wyższych.

Jest głośna, dowcipna i lubi pomagać, co nieraz udowodniła, próbując wyciągnąć znajomych z alkoholowego nałogu. Jest troskliwą, kochającą mamą, która kibicuje swojemu synowi na każdym etapie jego życia.

Prężnie działa na mediach społecznościowych, od jakiegoś czasu opanowuje polskiego TikToka, gdzie spotyka się z sympatykami podczas transmisji na żywo.

Dagmara Kaźmierska odchodzi z telewizji?

Coś jednak przestało sprawiać jej frajdę w związku z medialną rozpoznawalnością. Na TikToku padły ostre słowa...

Na serii filmików, Dagmara zaczęła opowiadać, o plusach i minusach kariery telewizyjnej. Przyznała, że jest zadowolona, że trafiła przed kamery, jednak w życiu prywatnym rozpoznawalność mocno daje się jej we znaki. Powiedziała o zachowaniu ludzi, którzy zaczepiają ją nachalnie, zakłócają spokój i denerwują w najmniej oczekiwanych momentach.

@queendboutique #dagmarazkrólowychżycia #dagmarakazimierska #króloweżycia #śmieszne #dc #dagmarakaźmierska #viral #tiktokpolska #butikdagmary ♬ original sound - LoveDagmarax

Ja po prostu… Skończyła mi się cierpliwość. Stało mi się coś z głową, naprawdę. Telewizja – fajnie, nikt mnie tam nie krzywdził, super, siadło mi w łeb. Dlatego spie*doliłam do Egiptu. Nie chcę już tej telewizji. Zmęczyła mnie telewizja, popularność, ludzie, nie chcę tych pieniędzy - narzekała celebrytka.

@queendboutique #dagmarazkrólowychżycia #dagmarakazimierska #króloweżycia #śmieszne #dc #dagmarakaźmierska #viral #tiktokpolska #butikdagmary ♬ original sound - LoveDagmarax

Opowiedziała także o swoim największym błędzie popełnionym podczas współpracy z telewizją, jakim było ujawnienie swojego miejsca zamieszkania. Teraz Dagmara nie może opędzić się od ludzi chcących zrobić jej zdjęcie, mieć z nią selfie lub otrzymać autograf. Jako pisała, codziennie pod jej domem stoją tłumy.

O tym się mówi: Franciszek Pieczka miło spędza wakacje. Jego syn wszystko zdradził

Zerknij: Kasia Cichopek w bardzo szczerych słowach. Gwiazda bardzo tęskni za dziećmi. O co chodzi