Teraz media donoszą o tym, że Franciszek Pieczka, ciesząc się świetną kondycją, miło spędza wakacyjny czas z bliskimi.

Franciszek Pieczka spędza wakacje w otoczeniu przyrody i ukochanych wnuków

Piotr Pieczka nie krył oburzenia, dementując okropne plotki na temat śmierci jego ojca, jednej z największych legend polskiego kina. Podczas rozmowy z dziennikarzami, zaprzeczył fałszywym doniesieniom i opowiedział o wakacyjnych wojażach taty, który w tym roku skończył 94 lata.

Niech się nikomu nie wydaje, że leciwy aktor przyzwyczaił się do lockdownowych obostrzeń i wciąż przesiaduje w czterech ścianach, czekając na swój koniec. Nic bardziej mylnego, co potwierdził jego syn, Piotr Pieczka przy okazji rozmowy z dziennikarzami na temat obrzydliwej plotki o tym, że Franciszek Pieczka zmarł.

Tego lata bowiem senior mógł w końcu oddać się wakacyjnym wyprawom, które przeszły koło nosa wielu Polakom w ciągu ostatnich dwóch lat. Pomimo ciągłych przebąkiwań medialnych na temat ciągle nowych plag i zaraz, odważny senior cieszy się dobrą kondycją, spędzając wakacje to w leśniczówce, to nad Bałtykiem, gdzie według informacji syna Piotra, uda się już w sierpniu.

Właśnie po dwóch tygodniach wróciliśmy z leśniczówki. Tam, jak co roku, jedna część wakacji. A w sierpniu będzie odpoczywał nad Bałtykiem - oznajmił pan Piotr w rozmowie telefonicznej - Właśnie zjedliśmy kolację i tata dyskutuje z wnukami o czasach, jakie nas otaczają - dodał syn aktora.

O tym się mówi: Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak w żałobie. Opublikowali smutne wieści

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. Przestałem pomagać ludziom. Dlaczego nie będę już wyciągał pomocnej dłoni nawet moim dzieciom

Nie przegap: Ważna wiadomość dla małżeństw. Jest szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy z programu Małżeństwo Plus. Kto może liczyć na 500 zł dla małżeństw