Jak donosi Super Express, długą walkę z ciężką chorobą przegrał roczny Oliwier, który leczony był w Izraelu. Leczenie i na Ziemi Świętej niestety nie uratowało życia chłopcu.

Nie żyje roczny Oliwier. Zrozpaczeni rodzice proszą o modlitwę

Magdalena Stępień, chcąc ratować życie synka Oliwiera, stanęła na głowie, aby zdobyć fundusze na drakońsko drogie leczenie w Izraelu. Jakub Rzeźniczak wówczas także aktywnie działał w tej sprawie. Choć nie było czasu do stracenia, media wciąż donosiły o konflikcie rodziców Oliwiera, którzy jakiś czas wcześniej się rozstali.

Kwietniowe wieści opublikowane przez modelkę nie były optymistyczne. Jak ujawniła, u jej synka pojawiły się przeżuty, które wpłynęły na znaczne pogorszenie się wyników badań dziecka.

Na instagramowym profilu pogrążonych w żałobie rodziców zmarłego Oliwiera pojawiła się informacja o tym, że ich synek Oliwier przegrał walkę ze złośliwym nowotworem wątroby po wielomiesięcznym leczeniu w Izraelu.

376 dni życia Oliwiera. Kolejnego już nie będzie...

Była para zaapelowała do mediów o uszanowanie ich żałoby, oraz o modlitwę. Poinformowali także o dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych ich syna. Zaledwie 11 dni wcześniej Oliwier obchodził pierwsze urodziny.

Post opublikowany na Instagramie jest przejmująco smutny, a w sekcji z komentarzami pojawiło się mnóstwo wyrazów współczucia i kondolencje.

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą sie pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. [...] - czytamy w powiadomieniu umieszczonym na mediach społecznościowych.

O tym się mówi: Przypadkowy przechodzień rzuca telefonem i biegnie. Gdy wyciągną ręce w górę, wpadło w nie dziecko. Film stał się hitem internetu

Zerknij tutaj: Część sklepów wprowadza limity zakupu cukru. Czy faktycznie grozi nam brak tego produktu na sklepowych półkach