Magda Narożna mocno zaskoczyła swoich fanów ostatnimi publikacjami na instagramowym profilu. Jak pamiętamy, w poprzednich wywiadach celebrytka deklarowała, że po zaręczynach z ukochanym Krzysztofem Byniakiem chciałaby wziąć ślub.

Magda Narożna zachwyciła suknią ślubną. Internauci niemal oszaleli

Nowy partner piosenkarki poprosił ją o rękę w 2020 roku w trakcie pobytu we Włoszech. - Może… Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat. Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku. Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój, kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża - powiedziała w jednym z wywiadów.

Mogliśmy oglądać szereg różnych metamorfoz wokalistki polegających na dość widocznych zmianach fryzury. Ostatnio możemy ją oglądać zarówno na w szklanym ekranie, jak i na instagramowym profilu w długich włosach, które dość mocno zmieniły charakter jej stylizacji i zdaniem wielu złagodziły ostry i rockowy wizerunek artystki.

Aktualnie media skupiają się na najnowszych publikacjach Magdy Narożnej na mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć ją w ramionach ukochanego, ubraną w suknię ślubną. Wielu internautów widząc zdjęcia, pomyślało, że Magda potajemnie wzięła ślub.

Jak się okazuje, suknia ślubna była jej strojem scenicznym na jednym z koncertów wakacyjnej trasy dwójki. Trzeba jednak przyznać, że kreacja spokojnie mogłaby się jej przydać na prawdziwym ślubie.

O tym się mówi: Kasia Cichopek w bardzo szczerych słowach. Gwiazda bardzo tęskni za dziećmi. O co chodzi

Zerknij: Joanna Opozda szczerze o problemach zdrowotnych w trakcie ciąży. Gwiazda zdradziła całą prawdę