Jak podaje portal "Radio Zet", już w czwartek 28 lipca będziemy mieli do czynienia z nowiem w znaku Lwa. Astrolodzy przekonują, że zbliżający się nów jest jednym z najważniejszych w całym roku. Jest to bowiem początek zjawiska określanego, jako Brama Lwa, które będzie miało miejsce dokładnie 8 sierpnia. Co to dla nas oznacza?

Brama Lwa, czym jest?

Brama Lwa jest zjawiskiem, które oddziałuje na wszystkie znaki zodiaku. Dochodzi wówczas do połączenia Słońca i najjaśniejszej gwiazdy na naszym niebie - Syriusza. Ten ostatni bywa również określany "Słońcem Duszy". Wielu z nas w tym okresie podświadomie dąży do przełomowych zmian w różnych aspektach naszego życia.

Nów w Lwie/YouTube @Wenusowe Sprawy
Nów w Lwie/YouTube @Wenusowe Sprawy
Nów w Lwie/YouTube @Wenusowe Sprawy

Wielu z nas zacznie dążyć do odcięcia się od wszystkiego, co nam nie służy i nie pozwala nam na szczęśliwe i harmonijne życie. Szczególnie ważne jest zachowanie nerwów na wodzy, jeśli nam się to nie uda, do naszego zachowania wkradnie się nerwowość. Warto podejść do tych zmian z rozsądkiem.

Dobrym pomysłem jest przygotowanie sobie listy pragnień i dążeń. Nów Księżyca w znaku Lwa wzmocni naszą intuicję i wskaże, najbardziej skryte pragnienia, jakie w nas tkwią. Zajrzenie w głąb siebie, pozwoli nam znaleźć to, co naprawdę da nam szczęście. W okresie między 28 lipca a 8 sierpnia warto prowadzić pamiętnik - to będzie ciekawa podróż w głąb siebie.

Astrologowie wskazują, że w tym czasie powinno się unikać negatywnych emocji. Zwracając się ku przyszłości, warto myśleć pozytywnie. Wyobraźmy sobie, jak wygląda nasze szczęście i zadajmy sobie pytanie, co może je nam przynieść oraz dzięki czemu poczujemy się spełnieni.

Czekacie na to, co może wam przynieść Nów w znaku Lwa?

To też może cię zainteresować: Tajemnicza przepowiednia mrozi krew w żyłach. Bashar przekazuje ludzkości ważne wiadomości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Złodzieje błagają detektywa o odebranie przedmiotu, który ukradli. Czego tak bardzo się przestraszyli

O tym się mówi: Ewa Minge szczerze o swoim stanie zdrowia. Pokazała swoją prawdziwą twarz