Od połowy lat 80-tych Darryl Anka kontaktuje się z nadzwyczajną, wielowymiarową postacią znaną jako Bashar.

Bashar jest słowem w języku arabskim, które oznacza „posłańca” – jest imieniem, które Darryl Anka „usłyszał”, kiedy Bashar pierwszy raz się z nim skontaktował.

Czy byt pozaziemski zapowiada kontakt współbraci z ludzkością w 2023 roku?

Za pośrednictwem Darryla Bashar analizuje wiele tematów z doskonałym wglądem, humorem i głębokim pojmowaniem, w jaki sposób odbywa się kreowanie rzeczywistości.

Informacje te ofiarowują bezgraniczną jasność co do tego, jak funkcjonuje wszechświat i jak każda osoba tworzy własną rzeczywistość.

Darryl Anka dzieli się niektórymi z najważniejszych lekcji, jakich nauczył się podczas lat prowadzenia łączności z bytem o imieniu Bashar. Najpierw ubieramy się w jego własną historię, aby odnaleźć jego życiową podróż, która przywiodła go do oświecenia świata mądrością Bashara. Gdy dowiadujemy się więcej o istocie znanej jako Bashar, dowiadujemy się, w jaki sposób te istoty są genetycznie zespolone z ludzkością i z jakiego powodu tak dynamicznie interesują się naszą duchową przemianą. Oprócz tego otrzymujemy głębszy wgląd w proces połączenia i jego wpływ na nasze doświadczanie rzeczywistości.

Media jednak skupiają się na słowach Bashara, który naucza o równości wszystkich istot żywych, ich doskonałości i wyjątkowości.

Gdy zakończy się Cykl Ograniczeń, wszyscy wejdziemy w Nowy Złoty Wiek współpracy z cywilizacjami pozaziemskimi. Nie jesteśmy tu by udowodnić wam, że istniejemy, lecz by przekazać informacje. Jeśli trafiają do Ciebie to dobrze, jeśli nie to też dobrze [...] Chodzi o to, byście je poznali i podjęli własną decyzję, co chcecie dalej z tym zrobić - brzmi jedno z wielu przesłań Bashara.

O tym się mówi: Marek Kondrat zmienił się nie do poznania. Czy to wpływ małżeństwa

Zerknij: Wiadomość o projekcie zmian w ustawie o pochówku i miejscach spoczynku zelektryzowała Polaków. Czy mamy się czego obawiać