Znana projektantka mody Ewa Minge od bardzo dawna cieszy się ogromną popularnością medialną, którą zdobyła dzięki swoim niepowtarzalnym i niezwykłym projektem, oraz dzięki niesamowite mu talentowi do metamorfozy własnego wyglądu.

Nieznane fakty na temat choroby projektantki Ewy Minge

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Celebrytka zmaga się również z bardzo okrutnymi i niewybrednymi komentarzami związanymi z wyglądem jej twarzy, która zdaje się być poddawana bardzo inwazyjnym zabiegom upiększania.

Gwiazda nigdy wcześniej nie wspominała o dręczącej ją chorobie, która działa między innymi na pogarszanie się stanu skóry na jej twarzy.

Jak się okazuje, Ewa Minge zmaga się z chorobą wątroby związaną z ilością przyjmowanych leków, oraz bardzo uciążliwą alergią, która ostatnimi czasy mocno dała o sobie znać. Projektantka opublikowała na swoim instagramowym profilu bardzo obszerny post z wyjaśnieniem tego, dlaczego jej twarz tak bardzo się zmienia.

Gdy przejrzymy jej instagramowy profil, zauważamy nieśmiałą wzmiankę na temat problemów skórnych i konieczności znalezienia w obliczu choroby wybitnego dermatologa i ścisłej współpracy z nim.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Nie samym pięknem człowiek żyje ...🤷‍♀️ . Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia...wątroba nie przerabia leków . I gdybym musiała wyjść na jakiś event ...nałożyć makijaż, zakamuflować i mamy monstrum gotowe . A przecież bywamy różni, różnie się czujemy, mamy lepsze i gorsze dni a zobowiązania niestety nie wszystkie są możliwe do przełożenia. [...] - napisała na Instagramie projektantka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Co sądzicie o hejcie, jaki wciąż leje się na celebrytkę?

O tym się mówi: Złodzieje błagają detektywa o odebranie przedmiotu, który ukradli. Czego tak bardzo się przestraszyli

Zerknij: Z życia wzięte. Dwa lata spędziła na urlopie macierzyńskim. Od męża usłyszała o swoich obowiązkach