Znany i popularny wróżbita Maciej Skrzątek udzielił wywiadu jednemu z tabloidów, którego dziennikarzowi odpowiedział bardzo dokładnie na pytania związane z naszą przyszłością w sensie globalnym, a w szczególności wyjawił znaczenie symboliki astrologicznej.

Potwierdził on słowa wielu innych astrologów i alchemików, którzy przestrzegali przed kolejnym, nagłym skokiem rozwoju technologii.

"Społeczeństwo się cieszy, ale nie wie, że wpada w pułapkę zakleszczającego Saturna"

Wróżbita Maciej znany jest z telewizyjnych transmisji na żywo, podczas których można dzwonić do studia i uzyskać odpowiedź na pytania. Jak sam przyznał, nie czuje się celebrytą, nie jest z nim i nie chce być, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że wcześniej dawał się namówić na różnego rodzaju programy telewizyjne.

Wróżbita Maciej podczas rozmowy z dziennikarzem ostrzegał ludzi przed destrukcyjnym działaniem systemowego prania mózgu, które pozbawiło ludzi wiary w astrologię, jako naukę, którą niegdyś można było studiować, lecz została wycofana z uczelni.

Wyjawił znaczenie astrologiczne występowania Neptuna w Rybach, które trwać będzie do 2026 roku i wciąż powodować będzie wiele chorób psychicznych i nałogi alkoholowe. Wróżbita Maciej ma ogromny żal do mediów, że nie ostrzegają ludzi.

Jak stwierdził stanowczo, wszyscy powinni wiedzieć o niesamowitym technologicznym przełomie, jaki nastąpić ma, w najbliższych latach. Ostrzegał także przed ufnością dla sztucznej inteligencji, z której usług z radością dzisiaj korzystamy, traktując jako ułatwienie życia.

Zacytował Elona Muska, który osobiście ostrzegał ludzi przed nadmiernym rozwojem sztucznej inteligencji. Jak przyznał, stanie się ona naszym przekleństwem - Saturn zaś oznacza reżim - to planeta ograniczeń i skrępowania. Mogą pojawić się nowe, nawet groźne, rzeczy narzucone masom ludzkim. Pole do popisu jest spore - żeby wymienić tylko robotykę i sztuczną inteligencję, której wprowadzenie już w ubiegłym roku zapowiadał Elon Musk. Śmiano się, że chipy to teoria spiskowa wymyślona przez głupków, a wspomniany niedoszły właściciel Twittera ponoć już wszczepił sobie jednego w mózg... - powiedział wróżbita.

O tym się mówi: Królowa Elżbieta sporządziła listę gości zaproszonych na wakacje. Co z Meghan i Harrym

Zerknij tutaj: Szczena zniknął z "Chłopaków do wzięcia". Co dziś dzieje się z bohaterem uwielbianego przez widzów programu