Królowa Elżbieta II zaprosiła księcia i księżną Sussex na wspólne wakacje do letniego domu rodziny królewskiej w Szkocji, zamku Balmoral, jak donosi JastrzabPost.

Czy Meghan i Harry przybędą do królewskiej rezydencji na wakacje? Jak ich decyzja wpłynie na dalsze relacje w rodzinie?

Zamek Balmoral jest prywatną posiadłością o powierzchni przeszło 200 km² w szkockich górach, która stanowi własność rodziny królewskiej. Pomimo faktu, że książę Harry i Meghan Markle nigdy nie zostali sfotografowani na terenie zamku, pojawili się w nim niezadługo po swoim ślubie w maju 2018 r.

Coroczne letnie wakacje królowej Elżbiety w Balmoral zostały rozpoczęte, jednak pytania dziennikarzy i opinii publicznej na temat przyjęcia przez Meghan i Harry'ego zaproszenia królowej, właśnie doczekały się odpowiedzi.

Prawda o królewskiej liście wakacyjnych gości ujawniona

Dotychczasowe informacje medialne zdradzały, że personel królewski z Balmoral otrzymał polecenie oczekiwania na sporządzoną przez królową tegoroczną listę gości zaproszonych na wakacje. Media podały, że Meghan i Harry także znaleźli się na niej i zaczęto medialne spekulacje, czy małżonkowie postanowią przyjąć zaproszenie królowej.

Teraz New York Post donosi, że poprzednie doniesienia nie były zgodne z prawdą, gdyż młodszy brat pretendenta do tronu Harry i jego małżonka Meghan, oraz ich dzieci nie otrzymali jednak zaproszenia na wakacje w tym roku. Czy jest to związane z ukończonym już rękopisem pamiętnika Harry'ego?

O tym się mówi: Zaskakujące doniesienia na temat rozwodu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Nikt się tego nie spodziewał

Zerknij: Tajemnicza przepowiednia mrozi krew w żyłach. Bashar przekazuje ludzkości ważne wiadomości

Nie przegap też tego: Folia aluminiowa ma wiele zaskakujących zastosowań. Co się stanie, kiedy wrzucimy ją do pralki