Do internetu przedostały się informacje, jakoby Antoni Królikowski targany był wątpliwościami dotyczącymi dzielenia wspólnych czterech ścian żoną Joanną Opozdą.

Jak ustaliły tabloidy, aktor nie miał przekonania, że zamieszkanie ze świeżo poślubiona Joanną jest dobrym pomysłem.

Informatorzy podają sprzeczne informacje?

Od dłuższego już czasu opinia publiczna zmaga się z kolejnymi doniesieniami w sprawie rozstania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Warto przypomnieć, że zanim ogłosili radosną nowinę o ślubie, w historii ich związku zdarzyła się już jedna przerwa.

Teraz "o2" podaje, że Antoni Królikowski wynajął po ślubie mieszkanie na Woli w Warszawie bardzo blisko swojej żony, jednak nie miał zamiaru z nią mieszkać.

Potwierdzają to prawnicy Antoniego, argumentując, że "więź emocjonalna między małżonkami wygasła" - donosi osoba z otoczenia aktorów.

Według informacji przekazanej mediom przez osobę z bliskiego otoczenia celebrytów, decyzja Antoniego spowodowała jeszcze większe oddalenie się małżonków od siebie.

Inny informator natomiast stwierdził, że małżonkowie jakiś czas mieszkali ze sobą, a po rozstaniu Antoni wynajął mieszkanie w sąsiedztwie Joanny w nadziei na odzyskanie jej, lecz aktorka nie miała zamiaru już wracać do męża.

Miejmy nadzieję, że już niebawem małżonkowie wszystko załatwią między sobą, aby Vincent mógł cieszyć się mamą i tatą.

O tym się mówi: Zaskakujące wieści dla fanów św. pamięci Anny Przybylskiej. Ponownie zobaczymy ją w serialu

Zerknij: Joanna Koroniewska została zapytana o swoje "brzydkie starzenie". W jaki sposób odpowiedziała

Nie przegap tego: Danuta Martyniuk zdradziła tajemnicę swojej spektakularnej metamorfozy. Żona Zenka zrezygnowała z dwóch produktów