Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Danuta Martyniuk przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz zdradza, jak udało jej się zgubić nadprogramowe kilogramy. Nie da się ukryć, że żona Zenka Martyniuka zachwyca. Poznajcie jej sekret!

Danuta i Zenek Martyniukowie

Zenek Martyniuk przeżywa w ostatnim czasie swój prawdziwy renesans, co ma również związek z faktem, że dość mocno promuje go Telewizja Polska. Zenek obecny jest na scenie muzycznej od lat. Nie może też narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. Od 1989 roku jest mężem Danuty. Ostatnio małżonka króla disco-polo przeszła spektakularną metamorfozę.

Danuta Martyniuk/ YouTube @Przambitni.pl
Danuta Martyniuk/ YouTube @Przambitni.pl
Danuta Martyniuk/ YouTube @Przambitni.pl

Danucie Martyniuk udało się zgubić sporo nadprogramowych kilogramów, a jej fani zastanawiają się, jak udało jej się tego dokonać. Żona Zenka postanowiła podzielić się swoim sekretem w rozmowie z dziennikarzami "Faktu". Podkreśliła, że nie korzystała bynajmniej z pomocy żadnych specjalistów.

"Moją figurę i moją urodę zawdzięczam tylko sobie i swojemu stylowi życia" - stwierdziła Danuta Martyniuk. Okazuje się, że żona Zenka wyeliminowała z diety ziemniaki oraz cukier. Postawiła również na większą aktywność fizyczną, koncentrując się przede wszystkim na ćwiczeniach mięśni brzucha.

Danuta i Zenek Martyniukowie/YouTube @Rozrywa
Danuta i Zenek Martyniukowie/YouTube @Rozrywa
Danuta i Zenek Martyniukowie/YouTube @Rozrywa

Przyznała również, że bardzo cieszą ją przychylne komentarze, jakie może czytać teraz pod swoim adresem. Dodała, że wcześniej czytała wiele przykrych słów, jak choćby to, że wygląda jak matka Zenka, a nie jego żona. "Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało" - powiedziała na koniec.

A jak wam podoba się Danuta Martyniuk w nowym wydaniu?

To też może cię zainteresować: Książę Karol ma kilka naprawdę bardzo dziwnych przyzwyczajeń. Następca brytyjskiego tronu podróżuje z nietypowymi akcesoriami i ma aż trzy sypialnie!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pojawienie się tych objawów u dziecka, powinno zaalarmować rodziców. Szybka reakcja ma kluczowe znaczenie

O tym się mówi: Mały a bardzo niebezpieczny. Lato w pełni, a kleszcze czyhają na nas niemal na każdym kroku. Są sposoby na to, by uniknąć ugryzienia przez pajęczaka